Προπτυχιακά Μαθήματα > 7ο-8ο Εξάμηνο

Ειδική Φυτοπαθολογία 8ου

<< < (2/33) > >>

atom:
var addthis_config = {"data_track_clickback":true}; Γλυκια μου ελαχιστα πραγματα ελεγε στη θεωρια σχετικα με το τι ρωταει  :cool
Ειπε οτι γενικα θελει να ξερουμε για την ασθενεια το σημπτωματολογια τη σημειλογια την οικολογια και την διαχειμαση :o
Απλα πιο πολυ ρωταω για τις καθεαυτου ασθενειες π[ου ρωταει ισως τις πιο σημαντικες.. :angel:

kwni:
Βασικα δεν ειμαι κ σιγουρη αλλα εχει καθιερώσει να το κανει γραπτα οπου εκφωνει 10 ερωτήσεις μικρής απαντησης σχετικα!!τα 2 απο αυτα ειναι αναγνώριση κατι ξύλα που ειναι στην αίθουσα(μπαινοντας δεξιά)!!
Επίσης σοσ ειναι η Ηλιοαπολύμανση..

teo:

--- Παράθεση από: kwni στις Ιούνιος 30, 2008, 21:07:46 μμ ---Βασικα δεν ειμαι κ σιγουρη αλλα εχει καθιερώσει να το κανει γραπτα οπου εκφωνει 10 ερωτήσεις μικρής απαντησης σχετικα!!τα 2 απο αυτα ειναι αναγνώριση κατι ξύλα που ειναι στην αίθουσα(μπαινοντας δεξιά)!!
Επίσης σοσ ειναι η Ηλιοαπολύμανση..

--- Τέλος παράθεσης ---
ναι ηλιοαπολυμανση με φυλλα πολυαιθυλαινιου( καλο ποτισμα πριν) ,,,  για αναπτυξη μεγαλης θερμοκρασιας και καταπολεμηση βερτισιλλιωσης

Dion:
 Θυμάσαι τι ρωτάει? Θέλει μόνο σύμπτωμα και σημείο?

papaki:
αμφιθεατρο δεν ξερουμε!!!κυριως αυτα θελει(συμπτωμα,σημειο)!!πρεπει κ αυτη τη φορα να ειναι σωστα λαθος(οχι ομως πολλες ερωτησεις).σε περασμενη εξεταστικη θυμαμαι ειχε ρωτησει για φουζικλαδιο,κυκλοκονιο,κορυνεο,καρκινωση ελιας κ κορυφοξηρα!!!τωρα..ελπιζω να κινηθει σε ιδια πλαισια!!!!!!!!!!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση